Jätkades Autosky veebilehe kasutamist, nõustud meie kasutajakogemuse parandamiseks mõeldud küpsiste ja nende kasutamise tingimustega. Loe lähemalt

  • Kuni 2a garantii
  • //
  • Tehniline kontroll
  • //
  • Pikaajaline kogemus
  • PÄRNU MNT. 139 E/3
White triangle

Auto tellimine Euroopast

Meie kaudu saad tellida sobiva sõiduauto Saksamaalt, Belgiast või mujalt Euroopast. Sealse laia valiku tõttu toome Saksamaalt rohkem kesk - ja kõrgklassi esindussõidukeid ja igapäevaautosid. Itaaliast tarnime eelkõige eksklusiiv - ja sportautosid. Hiljuti oleme Belgiale oma importukse avanud sealsete elanike silmapaistva autokultuuri ja hea varustusega sõidukite tõttu.

Auto tellimine meie käest on lihtne nagu 1-2-3!

1. Vali välja auto mõnest suuremast automüügiportaalist (mobile.de, autoscout.de, automobile.it) ning edasta soovitud auto meile!
2. Sõlmi leping Autosky-ga ning jää ootama autot!
3. Tule järgi oma uuele autole, mis on ilus, puhas ning valmis mõõtma muretuid kilomeetreid!

Mida teada auto tellimisel Autosky abiga?

Meie pakume auto tellimisel erinevaid lahendusi:

1. Üks variant on valida Euroopast sobiv sõiduk ise välja. Seejärel teostame taustakontrolli nii auto kui müüja ajaloo kohta ning asume läbirääkimistesse müüjaga auto ostmiseks sobiva hinnaga. Seejärel juba vormistame tellimuslepingu ning tarnime auto kokkulepitud tingimustel ning ajaks.

2. Saata meile tellimuspäring meie kodulehel www.autosky.ee ning täpsustada soovitud sõiduki parameetreid. Seejärel võtab meie ettevõtte esindaja Teiega ühendust hiljemalt 2 tööpäeva jooksul ning loob esmase kontakti ning täpsustab vajadusel tellimusega seotud nüansse. Seejärel otsime välja erinevad variandid sobiva auto jaoks (3-4 varianti, mille vahel valida) ning siis juba lepime kokku tarnetingimuste ning sõlmime tellimuslepingu. 

3. Võtta ühendust meie ettevõtte esindajatega ning rääkida oma soovidest meile. Kuna ettevõttes töötavad professionaalsed müügispetsialistid, kes tunnevad oma valdkonda väga hästi, teavad nad ka täpselt, milline auto sobiks Teie soovidele kõige paremini. Pakume omapoolseid lahendusi, anname soovitusi erinevate varustus- ja mudelirägastikes paremini navigeerimiseks ning aitame leida sellise auto, millega rahulolu oleks tagatud pikkadeks aastateks!

 

Autod Saksamaalt

Autotellimustega Saksamaalt oleme juba tegelenud üle 20 aasta. Sakslased suhtuvad oma autodesse üldjuhul korrektselt ja kuna sealsed teed on head ja kliimaolud ei ole ekstreemsed, on Saksamaalt toodud autod heas korras. Keskmise saksa auto aastane kilometraaz on kõrge, sest enamjaolt sõidetakse kiirteedel pikki vahemaid. Sõit kiirteedel koormab enim mootorit (eriti diiselmootorit), lisaks tuleb selle tõttu hoolikalt kontrollida jõuülekande korrasolekut. Meie suurimateks püsivateks tarnepartneriteks Saksamaal on autodiileritele mõeldud oksjonid. Hangime peamiselt ühe kuni kolme aasta vanuseid esitlusautosid või liisinguautosid.
Kõik autod on läbinud tehnilise kontrolli ja vajadusel tehnilise hoolduse Carfoxis. Paljudel autodel on kehtiv tehasegarantii; selle puudumisel anname sõidukile Autosky poolt mootori ja käigukasti 1-2 aastase täisgarantii. Kuni 2 aasta vanustele BMW mudelitele on võimalik osta ka meie kaudu täiendavalt tehase lisagarantiid 1, 2 või 3 aastat kuni läbisõiduni 200000km. Audi mudelitele tehasegarantiid täiendavalt osta pole võimalik, kuid sellega tuleme appi juba meie pakkudes igale kliendile sobivat garantiipaketti ning -tingimusi.

 

Autod Itaaliast

Itaaliast tarnib Autosky peaaegu eranditult suuri luksusmaastureid ning luksussedaane, kuna  kohalike maksuseaduste karmistumise tõttu on paljud kohalikud otsustanud loobuda kallimatest sõidukitest. Itaalia kallimad sõidukid on üldiselt suurepärases korras, kuna sealne soe kliima ja head teeolud ei soodusta auto kiiret vananemist. Tehnilised parameetrid, s.h.näiteks kliimaseade, termostaat, korrosioonitõrje, on Itaalia autodel Eesti oludesse sobivad. Hoolikalt tuleb alati kontrollida auto tausta ja servisemärkeid, kuna massiliselt keritakse isegi liisinguautode spidomeetreid. Meie püsivateks partneriteks tarnetele on mitmed usaldusväärsed ettevõtted Itaalias.

 

Autod Belgiast

Kuna Belglaste maitse autode osas sarnaneb meiega rohkem kui meil sakslastega, siis hiljuti oleme me hakanud autosid importima ka Belgiast oma partnerilt BMW esinduses. Belgia autod eristuvad teistest pigem väikese läbisõiduga ning hea tehnilise seisukorraga. Lisaks eelistavad Belgia uue auto ostjad sageli parema varustusega sõidukeid ning nende maitse on väga sarnane Eesti autoostjatega. Belgias ei ole kiirusepiiranguta kiirteid, seepärast erinevalt sakslastest, esineb neil harvemini läbi põletatud diiselmootoreid ning kiirest sõidust tingitud kivitäkkeid. Samuti ei esine spidomeetrite kerimist. Belgiast tellides on meie päralt BMW andmebaas, kust on võimalik otse tootja laost soetada sobiv sõiduk sobiva värvi, varustuse, läbisõidu ning teiste tehniliste parameetritega. Valik on suur ning igaüks leiab sealt omale täpselt sobiva!

Auto tellimiseks saada meile kirjeldus oma sooviautost

Esita auto tellimise soov