Jätkades Autosky veebilehe kasutamist, nõustud meie kasutajakogemuse parandamiseks mõeldud küpsiste ja nende kasutamise tingimustega. Loe lähemalt

 • ASUME UUEL AADRESSIL: LÕÕTSA 8A

AUTODE TELLIMINE VÄLISMAALT

Soovid kontrollitud taustaga kvaliteetset kasutatud autot? Tellime Sulle auto välismaalt

Saada päring
Kogenud ja abivalmis meeskond
PERSONAALNE LÄHENEMINE
MUGAV; LIHTNE JA TURVALINE
PALJU KOOSTÖÖPARTNEREID ÜLE EUROOPA

Miks tellida autot välismaalt

Suurimaks eeliseks välismaalt tellimise juures on võimalus leida endale kasutatud sõiduk väga hea varustuse ja mõistliku hinnaga.

Tavaliselt on autode nii kere kui ka tehniline seisukord palju paremas olukorras, ilma soolast tekitatud korrosioonikahjustusteta. Soodsama kliima tõttu toimub vähem külmkäivitusi ning sõidetakse järjest pikemaid otsi, mis kahjustab mootorit vähem.

Tänu kõrgemale elatustasemele on autod reeglina paremini hooldatud - korralisi hooldustöid tehakse margiesinduses ja õigeaegselt koos soovitatud lisatöödega.

VÄLISMAALT TELLIMISE PROTSESS

1

Täida esmane soovivorm

2

Leiame Sinu soovidele vastava mudeli

3

Otsime vaste

4

Kinnita tellimus

Kalkulaator

Alloleva kalkulaatoriga saad arvutada milliseks kujuneb sõiduki hind Eestisse toomisel.

{{service_fee}}
{{transport}}
{{ark}}
{{Number(price_abroad) + service_fee + transport + ark}}
NB! Kalkulaatori abil arvutatud summad on informatiivsed. Võta meiega ühendust ning koostame Sulle personaalse hinnapakkumise.

MILLISEST AUTOST OLED HUVITATUD?

Ja natuke infot ka Sinust endast, et saaksime kontakti võtta

KLIENDID TELLISID VIIMATI

Meie kliendid on viimati uurinud just nende mudelite tellimise kohta

 • Jeep Grand Cherokee Altitude

 • Volvo XC 90

 • Volvo V90 Cross Country

 • TELLIMISE RIIGID

  MIKS TELLIDA SAKSAMAALT

  Sakslased suhtuvad oma autodesse üldjuhul korrektselt ja kuna sealsed teed on head ja kliimaolud ei ole ekstreemsed, on Saksamaalt toodud autod heas korras. Keskmise saksa auto aastane kilometraaz on kõrge, sest enamjaolt sõidetakse kiirteedel pikki vahemaid. Sõit kiirteedel koormab enim mootorit (eriti diiselmootorit), lisaks tuleb selle tõttu hoolikalt kontrollida jõuülekande korrasolekut.

  MIKS TELLIDA BELGIAST

  Belgiast auto ostmisel võime me arvestada suure valiku peaaegu uute ja väga heas seisundis olevate premium klassi autodega. Peamiselt on need autod kuulunud endistele diplomaatidele, kes kas vahetavad autosid iga paari aasta tagant või ka- lõpetades oma töö Brüsselis.

  MIKS TELLIDA ITAALIAS

  Lõuna-Euroopa riigina on Itaalia oma sooja kliima, puhaste ning korras teekatetega hea sihtkoht, kust endale kasutatud sõiduk osta. Seda enam, et Itaalias ei kasutata talvel teede puhastamisel soola. Niimoodi ei leia Itaalia autodelt pea kunagi roostet. Itaaliast soovitame omaltpoolt otsida luksuslikumaid autosid.

  MIKS TELLIDA TAANIST

  Taanis müüdavate auto kvaliteeditase on hea. Tänu kõrgetele maksudele on autoomanikuks enamasti heal elujärjel kodanikud, kes hoolitsevad oma sõiduki eest hästi. Regulaarselt tehakse ülevaatuseid ning remontimisel eelistatakse pigem originaalvaruosasid.

  MIKS TELLIDA HOLLANDIST

  Hollandlased on väga seadusekuulekas rahvas ja hoolitsevad oma sõidukite eest väga hästi. Tänu sellele on Hollandist ostetud autodel hea hinna-kvaliteedi suhe. Hollandist auto tellimisel räägib väga palju kaasa positiivne asjaolu, et riigis on odomeetri kruttimine kuritegu.

  Küsi julgelt nõu meie müügieksperdilt

  AUTO OSTMISE ABC

  Ära unustada autode välismaalt tellimise kohta juurde lugeda meie blogist