Jätkades Autosky veebilehe kasutamist, nõustud meie kasutajakogemuse parandamiseks mõeldud küpsiste ja nende kasutamise tingimustega. Loe lähemalt

  • ASUME UUEL AADRESSIL: LÕÕTSA 8A
White triangle

Partnerid

Autosky teeb koostööd järgnevate ettevõtetega.

Carfox

Carfox

 

Carfoxi autotöökoja sünnilugu ulatub tagasi 2011. aastasse, kui Autosky OÜ-s alustas tehnikaüksus. 2013. aasta alguseks oli meie üksuse areng ja kontaktvõrgustik end piisavalt tõestanud, et uue ja ambitsioonika meeskonnaga otsustati asutada eraldiseisev ning välisklientidele täisteenindust pakkuv autotöökoda.

www.carfox.ee

 


 

Europe Auto

 
Europe Auto näol on tegemist Autosky partnerettevõttega, kelle tegevusalaks on odavama ning keskmise hinnaklassi sõidukite import ning müümine. Olles tihedalt seotud Autosky’ga, kehtivad ka Europe Autole samasugused kvaliteedi- ning teenindusstandardid ja kliendi rahulolu ka peale sõiduki ostutehingut on nr. 1 prioriteet sarnaselt Autosky’le.
www.europeauto.ee


 

Refonda

Refonda on Autosky koostööpartner

BLRT Refonda Baltic OÜ peamiseks tegevusalaks on musta ja värvilise vanametalli kokkuost, töötlemine ja müük. Meie firma eesmärgiks on mitte ainult laia valiku teenuste osutamine elanikele, ettevõtetele ja riiklikele struktuuridele sekundaarse tooraine utiliseerimisel, vaid ka mitmekülgne tegevus ümbritseva keskkonna kaitsmisel ja maapõuevarade hoidmisel.
http://refonda.ee